Starten met TrackMan

  • De TrackMan schermen bij de matten
    Deze openen altijd met het startscherm. Je hebt daar twee mogelijkheden.
    Je kunt gebruik maken van het systeem zonder in te loggen. Dan worden jouw data niet opgeslagen.
    Daarnaast kun je met de TrackMan app op je telefoon of iPad met ‘Quick Login’ (QR code op het TrackMan scherm) een koppeling maken tussen dit scherm en jouw TrackMan account in de app, waardoor je activiteiten worden opgeslagen.
  • De afslagplekken zonder scherm (buiten, matten of grastee)
    Hier is geen code om in te loggen. (De code die op de telefoonhouders staat leidt naar de app store, waar gebruikers de app kunnen downloaden.) Ook daar kun je met jouw telefoon of iPad gebruik maken van TrackMan en je activiteiten monitoren. Als je de app hebt gedownload, maak je contact met het TrackMan wifi-netwerk op onze driving range (wachtwoord TrackMan). De app ziet dat je op Golfclub Princenbosch bent en vraagt je om te selecteren op welke mat (bay) je je bevindt. Het nummer van de bay staat aangegeven op de mat. Selecteer de juiste bay en je bent klaar om te beginnen!
  • Grastee
    Als je op de grastee staat word je gevraagd om drie ballen te slaan. Aan de hand daarvan kan het Trackman systemen bepalen waar jij staat.

De matten (bays) mogen niet verplaatst worden!