Zomerfestival een groot succes met vijf dagen Amsterdamse gezelligheid

Het jaarlijkse Zomerfestival was ook dit jaar weer een groot succes. Vijf dagen lang stond Princenbosch afgelopen week volledig in het teken van het thema ‘Met Amsterdamse swing’.

 

 

 

 

De baan kleurde niet alleen door enthousiaste golfers, maar ook door de vele creatieve outfits waarmee deelnemers iedere dag het subthema tot leven brachten. Benieuwd naar de sfeer? Klik hier voor een foto-impressie van iedere festivaldag.

Het festival begon dinsdag met een gezellige driestokkenwedstrijd op de par 3-baan, waar naast mooie slagen ook uit volle borst werd meegezongen met een groot aantal Amsterdamse smartlappen. Woensdag en donderdag vormden de Jordaan en de Amsterdamse grachten het decor van de populaire Wine & Dine-wedstrijd. Op vrijdag zorgde het kleurrijke Pride-thema voor een feestelijke sfeer tijdens de duowedstrijd. De afsluiting op zaterdag was een waar spektakel: de deelnemende teams pakten groots uit met uitbundige outfits in het thema De Toppers.

De Zomerfestivalcommissie en het horeca- en keukenteam plus alle andere vrijwilligers verdienen een enorm compliment voor de organisatie van deze geweldige feestweek!